Ponuka prenájmu kancelárskych priestorov

Bratislava Business Center III

Prievozská 6, 821 09 Bratislava

Administratívna budova BBC III sa nachádza na Prievozskej ulici v Bratislave, v najznámejšej administratívnej zóne hlavného mesta Slovenska.

Naše služby

Outsourcing IT špecialistov

V rámci tejto služby poskytujeme vysokokvalifikovaným IT špecialistom možnosť pracovať na medzinárodných IT projektoch na Slovensku i v zahraničí.

IT Consulting

V oblasti IT consultingu sa spoločnosť ABCDEF špecializuje najmä na podporu, analýzu, optimalizáciu, zabezpečenie, návrh, vývoj a dodávky zákazníckych IS a IT riešení.

Outsourcing vývoja softvéru

Pre našich klientov dokážeme vybudovať tím zložený z vysokokvalifikovaných profesionálov, ktorí sú schopní realizovať dané úlohy.

Prenájom kancelárskych priestorov / Správa budov

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administratívnych budovách. V portfóliu našich služieb je aj správa administratívnych budov. Zabezpečujeme bezproblémový chod kancelárskych aj prevádzkových priestorov.

Kontakt

Sídlo spoločnosti:
ABCDEF a.s.
Jégého 2
821 08 Bratislava
Slovenská republika

e-mail: info@aqiss.sk

IČO: 52 339 378
IČ DPH: SK2120994370
Okresný súd Bratislava I.
odd.: Sa, vložka číslo: 6928/B

Property management budovy BBC III

Property Management

technická správa budovy, manažment nájomných vzťahov

+421 903 241 541
bbc3@aqiss.sk

Finančné oddelenie

fakturácia pravidelných a vyúčtovacích platieb nájomcom

+421 233 000 611
faktury@aqiss.sk

Patríme do

nadnárodnej siete

outsourcingových spoločností.

Našou filozofiou je poskytovať zákaznícky orientované outsourcingové riešenia v oblasti informačných technológií. Klientom poskytujeme služby outsourcingu našich IT špecialistov a dokážeme pre nich naplánovať, vytvoriť a sprevádzkovať softvérové produkty na mieru na základe ich požiadaviek a potrieb. Poskytujeme tiež komplexný poradenský servis v oblasti vnútropodnikových procesov a IT technológií.

Outsourcing jednoznačne slúži budúcemu úspechu našich zákazníkov. Sme poradcom a súčasne systémovým integrátorom, zabezpečujeme, aby zákazník získal maximálnu hodnotu z našich služieb, ktoré poskytujú pracovníci s bohatými skúsenosťami v oblasti informačných technológií.